O nás

ProVeterinu Vám přináší společnost EMPOLAS s.r.o.

 

Společnost EMPOLAS s.r.o. přináší na český a slovenský trh revoluční a inovativní zdravotnické přípravky, profesionální a lidský přístup k zákazníkům.

Naši zákaznici získávají originální produkty švýcarské a italské kvality. Zakládáme si na tom, aby produkty, které našim zákazníkům nabízíme, byly moderní, bezpečné a vysoce účinné.

Díky přípravkům ActiMaris, Ozonidy, ProVeterina a kosmetice Stamiuvex přinášíme řešení i pro zdánlivě neřešitelné zdravotní a kosmetické problémy. ActiMaris a Ozonidy jsou vysoce účinné a primárně určeny na akutní i chronické rány a záněty na kůži a sliznicích. Více o společnosti EMPOLAS s.r.o. zde.

Naše produkty

ProVeterina přípravky

ProVeterina

 

Účinné přípravky pro domácí mazlíčky na bázi ozonidů k rychlému hojení ran a zánětů na kůži i sliznici. 

ActiMaris

 

Speciální inovativní přípravky na akutní a chronické rány a záněty na kůži a sliznicích. Pro eliminaci a prevenci infekce.

Ozonidy

 

Inovativní přípravky na bázi ozonidů pro prevenci a péči při infekci a zánětech na kůži a sliznicích. Přírodní alternativa k lékům a steroidům.

Stamiuvex

 

Luxusní 100% přírodní Bio kosmetika na bázi kmenových buněk hroznového vína. Vysoce účinná v boji proti stárnutí.

Zdravotnické potřeby

Prověřený E-shop nabízející široký sortiment zdravotnických potřeb, kompenzačních pomůcek a doplňků pro pro všechny věkové kategorie.

Naše prodejny

Produkty pro Vaše miláčky můžete rovněž zakoupit v našich prodejnách zdravotnických potřeb, nebo si je můžete na prodejnu objednat a vyzvednout.

Zdravotnické potřeby Brno - prodejna EMPOLAS

EMPOLAS
BRNO

Prodejna zdravotnických potřeb EMPOLAS v Brně

EMPOLAS
OSTRAVA

Prodejna zdravotnických potřeb EMPOLAS v Ostravě

EMPOLAS
OLOMOUC

Prodejna zdravotnických potřeb EMPOLAS v Olomouci

EMPOLAS
PŘEROV

Prodejna zdravotnických potřeb EMPOLAS v Přerově

ProVeterina Vám přináší dvě řady produktů:

1. Italská značka Bensel Pet, která své produkty specializuje přímo pro zvířata

2. Švýcarská ActiMaris, která byla navržena pro lidi, ale pro svou vysokou účinnost a bezpečnost je vhodná i pro zvířata.

Chápeme, že Váš mazlíček je na 1. místě a zaslouží si účinnou a přitom bezpečnou péči. 

Všechny námi nabízené přípravky jsou pro Vašeho mazlíčka bezpečné. To znamená, že pokud si Váš mazlíček použitý přípravek olízne, nic se neděje, jsou na přírodní bázi.

Naše produkty jsou vyrobeny eticky, s vegan složením a respektem ke zvířatům. Jsou bez SLS a SLES, takže nevysušují kůži a srst, zachovávají její přirozenou mikroflóru a jsou tak vhodné i k častému použití.

Rychlé, účinné a bezpečné hojení ran a zánětů kůže i sliznic

O Bensel Pet:

Bensel Pet je značka, která vznikla v Itálii v roce 2018 zásluhou dvou mladých doktorů, Dr. Gilda Benevento a Dr. Roberto Selvaggio. Byli motivováni jediným přáním: vytvořit inovativní a funkční řešení pro zdraví a blaho jejich domácího mazlíčka.

Bylo zapotřebí kreativity, vášně a odvahy při hledání inovativní odpovědi: „Věda léčí pomocí přírody“. Jejich myšlenka byla takováto: nabídnout účinnou a bezpečnou alternativu k použití farmakologických a syntetických molekul při léčbě zvířat a při péči o jejich pohodu a prevenci.

Hlavní roli zde hraje oliva, ušlechtilé ovoce par excellence. A jen díky patentovanému procesu ozonizace se léčivé účinky olivy dostaly do báze produktů Bensel Pet

Tak se zrodil O3il – jedinečná složka vyvinutá laboratořemi Bensel Pharma, která obsahuje stabilní ozonidy vzniklé spojením ozonu a kyseliny olejové.

  • Hojí rány a zranění
  • Regenerují a re-epitelizují kůži, urychluje opětovný růst srsti
  • Podporuje hojení infekcí bez použití lokálních dezinfekčních prostředků a antibiotik

Produkty Bensel Pet můžete použít na celou škálu: k posílení zdraví Vašeho mazlíčka počínaje prevencí až po hojení bez použití farmakologických a syntetických molekul.

O ActiMaris:

Už žádné dlouho se hojící rány, záněty, nepříjemné akné, afty či opary!  

ActiMaris pochází ze Švýcarska. V evropských zemích se používá od roku 2007. K nám se dostal poprvé v roce 2015, kdy si jej sem ze Slovinska dovezl zakladatel firmy EMPOLAS, Mgr. Martin Polášek. Ten se sám, během svého pobytu tam, potýkal s obtížně se hojící ránou. Lékařem doporučený ActiMaris mu ránu zahojil a po této zkušenosti se firma EMPOLAS zasadila o to, že ActiMaris může pomáhat i lidem (a zvířatům) v ČR. 

  • Výrazně urychlují hojení
  • Rychle snižují zánět a otok
  • Ničí mikroby (bakterie, viry, kvasinky, plísně i spory)
  • Pro prevenci a eliminaci infekce
  • Bez konzervantů a stabilizátorů
  • Bez vedlejších účinků
  • Na kůži i na sliznice (ústa, nos, genitálie)

Účinnost ActiMaris spočívá v synergické síle aktivního singletového kyslíku a mořské vody. Tyto přírodní složky společně rychle a účinně čistí a prokysličují rány a záněty. Navíc rychle ničí široké spektrum mikrobů. Produkt je 100 % přírodní, je vhodný jak na kůži, tak i na  sliznici dutiny ústní, nosní i genitálií. Je vhodný i pro děti, kojence a novorozence.

ActiMaris obsahuje NaOCl vyrobený elektrolýzou z přírodních složek, aktivní, tzv. singletový kyslík, mořskou sůl s velkým množstvím minerálních látek a ionizovanou zásaditou vodu. Tato jedinečná kombinace funguje jako přírodní antimikrobiální činidlo, které ránu účinně a velmi šetrně zbavuje bakterií, virů, kvasinek a plísní. Navíc dodává ráně kyslík a energii, které jsou potřebné pro úspěšné a rychlé hojení.

 

Jak ActiMaris funguje? Více o ActiMaris zde.
Jak funguje aktivní složka O3il? Více o stabilních ozonidech zde

Doprava ZDARMA od 1 000 Kč info@proveterina.cz775 335 111