Patent O3il

100% přírodní alternativa syntetických léků a steroidů

 

 CO JE O3IL? O3il je patentovaná sloučenina vyvinutá v laboratořích italské společnosti Bensel Pharma ekologickým procesem. Jedná se o stabilní ozonidy  vzniklé spojení ozonu a kyseliny olejové:

STABILNÍ OZONIDY

  • 100% přírodní alternativa syntetických léků a steroidů
  • K použití na kůži a sliznici
  • Výrazně urychluje hojení
  • Proti zánětu, otoku, bolesti a svědění
  • Proti bakteriím, virům, kvasinkám a plísním
  • Bez vedlejších a nežádoucích účinků

ÚČINNOST O3IL:

O3il podporuje fyziologické procesy důležité pro příznivé hojení, a to díky univerzální účinnosti redukčně oxidačních reakcí. Díky bioperoxidům jsou membrány bakterií, virů, kvasinek a plísní oxidovány a mikroorganismy odumírají. Na druhé straně, u vyšších organismů jako jsou lidé, bioperoxidy v necytotoxických koncentracích posilují v buňkách žádoucí odezvu imunitního systému. O3il proto posiluje imunitní reakce člověka, pomáhá zbavovat tkáně zánětu, regeneruje je a chrání před patogenními mikroorganismy.

VÝROBA O3IL

O3il, stabilní ozonidy, se vyrábí v laboratoři. Čistý kyslík nebo okolní vzduch jsou dopravovány do ozonizačního stroje, který přeměňuje kyslík na směs kyslíku a ozonu v různých koncentracích. Tato směs pak probublává matricí, která je ozonizována v reaktoru. Matricí je v tomto případě organický extra panenský olivový olej, který má vyšší biologickou aktivitu ve srovnání s běžnými oleji. Olej je produkován z biologicky vypěstované odrůdy oliv ORTOLANA DEL SANNIO. Celý proces, který vede k produkci O3il, probíhá za kontinuální regulace teploty a tlaku.

JAK FUNGUJE O3IL

O3il je účinná sloučenina ozonizovaného extra panenského olivového oleje. Působí jako biologický induktor. Stimuluje endogenní obranný systém, působí protizánětlivě a antimikrobiálně. O3il přivádí kyslík do tkání, podporuje rychlou regeneraci tkání a opravu kožních a slizničních lézí.

Doprava ZDARMA od 1 000 Kč info@proveterina.cz775 335 111