Recenze

 • Jana B. ActiMaris gel 20 g + Sensitiv roztok 300 ml na citlivé rány

  03.01.2024

  ActiMaris Gel+Sensitive – aktuálně používáme u psa, má nemocné sliznice v hubě, místy až nekrotizující, nikdo si s tím neví rady, a tak zkoušíme ActiMaris, nejprve nastříkáme a pak gel…tím, jak to je v hubě stále mokré, tak je ošetřování těžké, ale v zásadě se to zlepšuje, to, že se to vrací už je jiný příběh, který třeba někdy vyřešíme taky, ale cokoliv, co znamená zlepšení, je por nás v tuto chvíli rovno zázraku.

 • Milada Nezvedová ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml – čištění a hojení ran

  27.09.2023

  Produkty ActiMaris roztok Sensitive a ActiMaris gel nám pomohly při dekubitní otevřené ráně s nekrózou u našeho retrívra. Oplachování roztokem vyloučilo nekrotickou tkáň během 3 dnů a po následném kombinování roztoku a gelu se rána vyčistila a zaceluje se. Oba produkty přijímá pes klidně. Děkujeme 🙂

 • Renata Jiroutová ActiMaris gel 20g – rychlé hojení ran

  05.06.2023

  Náš pes měl poraněnou nohu po kousnutí druhým psem.Rána byla hluboká a velmi špatně se hojila. Po používání ActiMaris roztoku a gelu se rána začala čistit a přestal z ní téct hnisavý sekret. Hojení pak bylo snažší.

 • Elisabeth Kubešová ActiMaris gel 20g – rychlé hojení ran

  13.05.2023

  ActiMaris produkty používám léta a nejen moje rodina ale i psík. Nedávno měl dost hlubokou odřeninu, neváhala jsem a ihned jsem použila ActiMaris gel. Rána mu nehnisala, krásně mu to gel vyléčil / použito už podruhé/, takže produkty pomáhají jak lidem, tak i zvířátkům. Vřele doporučuji.

0 0 votes
Hodnocení
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Doprava ZDARMA od 1 000 Kč info@proveterina.cz775 335 111